فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
آهنگ های محلی

معرفی و اخبار جدید روستا

اطلاع رسانی روستا

میانرز,روستای میانرز

روستا,خبر های جدید روستا

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران
معرفی روستاهای ایران

میانرز|اطلاع رسانی روستا|معرفی و اخبار جدید روستا

اعلانات سایت
بیوگرافی حامد رضوان طلب

نام:حامد

نام خانوادگی:رضوان طلب

متولد:گیلان

او درسال ۱۳۶۳در گیلان متولد شد یکساله بود که به همراه خانواده اش به تهران مهاجرت کرد

پدرش( حاج جمشید رضوان طلب ) از مداحان بنام گیلان بود لذا سبب شد که حامد از ۸ سالگی نزد پدرش با آواهای مذهبی و عرفانی آشنا شده وآواهای تالشی را نیز بصورت سینه به سینه بیاموزد

۱۷ ساله بود که به همراه برادر بزرگش (جابر ) به کلاس آواز میرفت اما بدلیل نامساعدی شرایط آنروزها موفق نشد آواز را ادامه دهد.سپس در سن ۱۸ سالگی به خدمت نظام وظیفه اعزام شد،اما درطول خدمت نیز درایام مختلف میخواند و در اذان گفتن به سبک استاد مرحومان رحیم وسلیم موذن بسیار تبحر داشت.

پس از دوسال خدمت سربازی دوباره شروع به تحقیق در آواهای تالشی نمود و با پرده ها و سبک های مختلف تالشی آشنا شد دوباره جسته و گریخته به آواز پرداخت هم بصورت حضوری و هم گوشی.درسال ۱۳۸۷ با جناب محسن بهرامی آشنا شد و اولین آلبوم تالشی (عاشورایی) را با ایشان شروع کرد
و درسال ۱۳۹۰َ با استاد جواد عزیزی آشنا شد.(که از نوازندگان بسیار خوب دیوان و تمبور و اهل کرمانشاه است)وشروع به آلبوم موسیقی تالشی نمود حدود1سال تحقیق و از استاد انوش نازیابی چندین ترانه ی تالشی دریافت و آلبوم تالشی بهاره گل بازحمات بی دریغ استاد جواد عزیزی و محمد جاسمی وارد بازار شد.و همزمان از رادیو آوا پخش میشد استاد علیرضا صنعتی که از نوازندگان بنام نی که اهل کرمانشاه و جناب شمسای درپخش این آلبوم ازصداوسیما با او همکاری بسزایی داشتند.

سال ۱۳۹۳َ با آقای راشد مسعودی که اهل گیلان و تالشی بود آشنا شد و با درخواست استاد سید جهانبخش مرشدی (شاعرتخلص فرهاد)البومی به زبان فارسی شروع نمودند.

او سال ۹۴ هم یک اجرای زیبای عاشورایی به سفارش جنابان (افشین و یاسر کرم زاده) بنام غیبه نیدو (ندای غیب)با شعر استاد (مرحوم قربان علی ناصر اوف ) از شعرای بنام شوروی سابق کشور تالش شمالی اشغالی(آذربایجان فعلی) انجام داد که از رادیو برون مرزی پخش و به دست تالشان ساکن کشور آذربایجان و بلاروس و روسیه رسید.

در زمستان ۹۵ هم یک کارتالشی از ساخته های استاد( مهراب مسرور ) و اجرایی دیگر بنام «شهر و دیار » از ساخته های استاد بهرنگ مفیدی باشعری از استاد انوش نازیابی واستادمهراب مسرور که هر دو به سفارش صدا سیمای مرکز گیلان بود.که در حال حاضر مرتب از سیما و رادیوی گیلان پخش میشود.

در تابستان ۹۵ با سرپرستی (میلاد داول) به سلیمانیه و رانیه کردستان عراق رفتند واجرای بی نظیری بزبان تالشی داشتند.خرداد َ۹۶ به سرپرستی( پژمان چراغی ) به قزاقستان دعوت و در آنجا نیز اجراهای بی نظیری به گویش های مختلف اقوام ایرانی اعم از :تالشی.کردی.گیلکی.لری خراسانی ...... و اجرا نمودند.که بسیار مورد استقبال مردمان آنسرزمین قرار گرفتنند.

حامدرضوان طلب جزء اولین کسانی است که حدود ۲۰ سال پیش بعد از استاد حبیب عاشوری و پدرش استاد(حاج جمشید رضوان طلب) در ایام ماه محرم به زبان تالشی مداحی می کند. لازم به ذکر است که اشعارتالشی مذهبی و عاشورایی که می خواند از سروده های خود او است.حامد رضوان طلب به غیر از گویش گیلکی و تالشی به گویش های اقوام ایرانی تبحر خاصی دارد.در حال حاضر اکثر ترانه های او در صدا و سیمای تهران وگیلان از شبکه های مختلف پخش می شود.

منبع:Www.meyanraz.ir

معرفی روستا| معرفی و اخبار جدید روستا | دیدنی های روستاهای ایران | خبر های جدید روستا| عکس طبیعت روستا |

میانرز

روستاهای جدید

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستای میانرز
غذاهای محلی

غذاهای محلی

آهنگ های محلی

سایت روستای میانرز

معرفی روستا

خبر های جدید روستا

دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستاهای جدید
معرفی و اخبار جدید روستا
روستا معرفی و اخبار جدید روستا آهنگ های محلی غذاهای محلی دیدنی های روستاهای ایران خبر های جدید روستا اطلاع رسانی روستا معرفی و اخبار جدید روستا
روستای میانرز.میانرز.معرفی و اخبار جدید روستا.اخبار جدید روستا