close
تبلیغات در اینترنت
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
میانرز|اطلاع رسانی روستا|معرفی و اخبار جدید روستا - 6

معرفی و اخبار جدید روستا

اطلاع رسانی روستا

میانرز,روستای میانرز

روستا,خبر های جدید روستا

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران
معرفی روستاهای ایران

اعلانات سایت
معرفی روستای جاورتن

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای جاورتن

جاورتن روستای کوچکی است در دهستان دستوران در بخش مرکزی شهرستان جغتای. این روستا در سرزمینی کاملا کوهستانی واقع است. درختانی همچون زالزالک، سپیدار، گردو و انگور به فراوانی یافت می شوند. این روستا از دو بخش بالا و پایین تشکیل شده است. مردم ده بالای روستا را باغ های بالا نامیده اند و پایین دست ده را که بیشتر زمین های کشاورزی روستا در آنجاست زیرقلعه. پایین دست روستا تا چشم کا می کند گندم زار است و زمین های کشاورزی.

معرفی روستای محمدآباد گفت

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای محمدآباد گفت

محمدآباد گفت روستایی است از توابع بخش هلالی شهرستان جغتای خراسان رضوی. قدمت این آبادی بیش از 150سال است. این روستا از شرق به روستای حجت آباد، از غرب به روستای گلشن آباد، از جنوب به جاده اصلی محور سبزوار-جاجرم و از شمال به کوه های خواجه می رسد. این روستا در طول جغرافیایی 56درجه و 55 دقیقه و عرض جغرافیایی 36درجه و 48 دقیقه واقع است.

  • نویسنده :
  • : 35 ♥

معرفی روستای زرقان

روستای زرقان در بخش مرکزی شهرستان جغتای در استان خراسان رضوی واقع است. این روستا در طول جغرافیایی 57درجه و 11 دقیقه و عرض جغرافیایی 36 درجه و 31 دقیقه واقع است. رودخانه دائمی کمایستان در 2 کیلومتری شرق آبادی واقع است. زنبورداری، زراعت، باغداری، دامداری و صنایع دستی از جمله مشاغل این روستا است. قدمت این روستا بیش از 5 قرن می باشد.

معرفی روستای بزنجرد

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای بزنجرد

روستای بزنجرد از توابع دهستان رستاق در بخش مرکزی خلیل آباد استان خراسان رضوی می باشد. این روستا از شمال به روستای ابراهیم آباد و ازغرب به روستای ارغا منتهی می گردد. جمعیت آن در حدود 340 خانوار می باشد. قدمت روستا به بیش از هزار سال می رسد.

معرفی روستای مهاباد

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای مهاباد

روستای مهاباد در عرض جغرافیایی '07/34 و طول جغرافیایی '49/58 واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا 1515 متر است. مهاباد از روستاهای کوهستانی و ییلاقی شهرستان گناباد است و فاصله آن تا مرکز دهستان(کاخک) حدود 20 کیلومتر است. در ادوار گذشته به این روستا ( ماوا ) می گفتند که به معنی جا و مکان می باشد ولی به مرور زمان و تقریبا با تاسیس مدرسه در سال 1350 نام روستا به مهاباد تغییر پیدا کرده است.

معرفی روستای کج النگ

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای کج النگ

کج النگ روستایی از توابع بخش احمدآباد شهرستان مشهد در استان خراسان رضوی است. این روستا در 75 کیلومتری جاده مشهد به سمت تربت حیدریه در دهستان پیوه ژن قرار دارد. روستای کج النگ براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1385 جمعیت آن ۶۲۹ نفر (۱۵۰خانوار) بوده است.

معرفی روستای گرنی

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای گرنی

روستای گرنی در منطقه میانکوه از توابع شهرستان درگز استان خراسان رضوی واقع شده است. این روستا در ارتفاع 1800 متر از سطح دریا و در دل کوه های هزارمسجد مابین دشت درگز و شهرستان قوچان قرار دارد. حدود 50 خانوار به صورت فصلی و دائم در آن سکونت داشته و به کار تولید کشاورزی و دامداری مشغول هستند. گرنی یکی از قطب های تولید سیب و گردو به صورت سالم و ارگانیک در استان محسوب می شود. هلو، خیار، گوجه فرنگی، روغن زرد حیوانی، قروت محلی و... از دیگر محصولات ارزشمند این روستا هستند.

معرفی روستای سامقان

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای سامقان

روستای سامقان از توابع بخش هلالی شهرستان جغتای در استان خراسان رضوی است. این روستا در مختصات جغرافیایی 57 درجه و 3 دقیقه شرقی و 36 درجه و 30 دقیقه شمالی و در ارتفاع 1020 متر از سطح دریا واقع است. این روستا ۵۴۸ نفر جمعیت دارد و زبان‌ گفتاری مردم آن ترکی می باشد.

معرفی روستای مزینان

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای مزینان

روستای مزینان از توابع بخش داورزن شهرستان سبزوار، با مختصات جغرافیایی 56 درجه و 49 دقیقه طول شرقی و 36 درجه و 18 دقیقه عرض شمالی، در 6 کیلومتری جنوب غربی شهرستان داورزن و 295 کیلومتری شهر مقدس مشهد و 80 کیلومتری شهرستان سبزوار قرار دارد. مزینان از شمال غربی به روستای بهمن آباد، از جنوب به روستای غنی آباد و از شرق به ارتفاعات پیرامون محدود می‌شود. قدمت مزینان به دوره‌های قبل از اسلام می‌رسد. محوطه باستانی، مسجد جامع و کاروانسرا، در داخل و همچنین بافت قدیمی روستا نشانگر تاریخ کهن آن است.

معرفی روستای دیزباد

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای دیزباد

روستای دیزباد از توابع بخش زبرخان شهرستان سبزوار است. این روستا بین مشهد و نیشابور و در محدوده بینالود نزدیک کوه های مرتفع قجغر و لوکه واقع شده است. دیزباد در کیلومتر 80 جاده مشهد نیشابور و روی سلسله جبال بینالود و در میان رودخانه ها و چشمه های جوشان و باغ های سرسبز قرار دارد. شغل اکثر مردم دیزباد باغداری است.

معرفی روستای برگو

یکشنبه 28 مرداد 1397

معرفی روستای برگو

روستای برگو روستایی بسیار سرسبز و خوش آب و هوا واقع در بخش روداب شهرستان سبزوار است که فاصله آن تا مرکز شهر حدود 60 کیلومتر میباشد. از جمله جاذبه های گردشگری آن جنگل بسیار سرسبز با درختانی کهن سال و بافت قدیمی برگو با برجکهای دیدبانی مربوط به بیش از صد سال گذشته، حمام عمومی روستا و قنات منحصر به فردیست که در آن جاریست. همچنین مزار شاهزاده ابوالقاسم بن موسی (برادر امام رضا(ع)) نیز از جمله موارد منحصر به فرد روستای برگو است.

معرفی روستای درفک

یکشنبه 28 مرداد 1397
معرفی روستای درفک
 
روستاي زیبا و ییلاقی دُرفك( DOROFK)يكي از روستاهاي قديمي و باستاني سبزوار و منطقه خوشاب
 مي باشد که در ۲۹کیلومتری و در شمال شهرستان سبزوار واقع میباشد.و در مسیر این روستا به ترتیب روستاهای سنگ سفید،طبس،دیواندر واقع شده اند

معرفی روستا| معرفی و اخبار جدید روستا | دیدنی های روستاهای ایران | خبر های جدید روستا| عکس طبیعت روستا |

میانرز

روستاهای جدید

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستای میانرز
غذاهای محلی

غذاهای محلی

آهنگ های محلی

سایت روستای میانرز

معرفی روستا

خبر های جدید روستا

دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستاهای جدید
معرفی و اخبار جدید روستا
روستا معرفی و اخبار جدید روستا آهنگ های محلی غذاهای محلی دیدنی های روستاهای ایران خبر های جدید روستا اطلاع رسانی روستا معرفی و اخبار جدید روستا
روستای میانرز.میانرز.معرفی و اخبار جدید روستا.اخبار جدید روستا